Issuu viewer (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Height
hu: Magasság

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Document
hu: Dokumentum

en: pixels
hu: képpont

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
