Issuu viewer (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: pixels
jv: piksel

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
