Issuu viewer (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Height
ru: Высота

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Document
ru: Документ

en: pixels
ru: пикселей

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
