Issuu viewer (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Height
es: Alto

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Document
es: Documento

en: pixels
es: píxeles

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
