Issuu viewer (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Height
fi: Korkeus

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: pixels
fi: pikseliä

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
