Issuu viewer (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Height
cs: Výška

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: pixels
cs: pixelů

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
