Issuu viewer (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Height
nl: Hoogte

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.
