Issuu viewer (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Height
eu: Altuera

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Document
eu: Dokumentua

en: pixels
eu: pixel-ak
