Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Default
ast: Predefiníu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Link color
ast: Color del enllaz
