Itch.io Field (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Background color
be: Колер фона

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
