Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Default value
ca: Valor predeterminat
