Itch.io Field (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Default value
gl: Valor predefinido
