Itch.io Field (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Link color
he: צבע קישור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
