Itch.io Field (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Default value
is: Sjálfgildi
