Itch.io Field (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
