Itch.io Field (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Default
no: Standard

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Link Color
no: Lenkefarge

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Link color
no: Lenkefarge

en: Default value
no: Standardverdi
