Itch.io Field (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Border color
nl: Randkleur

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur
