Itch.io Field (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Foreground color
pl: Pierwszoplanowy kolor

en: Simple text-based formatter
pl: Prosty formater tekstowy.
