Itch.io Field (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
