Itch.io Field (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Border color
fi: Reunan väri
