Itch.io Field (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Border color
hu: Keretszín

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Simple text-based formatter
hu: Egyszerű szövegalapú formázó
