Itch.io Field (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Background color
ja: 背景色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Border color
ja: ボーダー色
