Itch.io Field (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
