Itch.io Field (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Border Color
oc: Color de bordadura
