Itch.io Field (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
