Itch.io Field (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
