Itch.io Field (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
