Itch.io Field (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
