Indiana University Theme (2.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: New
oc: Novèl

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
