Indiana University Theme (2.0.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: Header
be: Загаловак

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
