Indiana University Theme (2.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Updated
hu: Frissítve

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: New
hu: Új

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to Content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Color palette
hu: Színpaletta

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal
