Indiana University Theme (2.1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Page Title
vi: Tên trang

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
