Indiana University Theme (2.1.0-beta11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Updated
ast: Anováu

en: Header
ast: Encabezáu
