Indiana University Theme (2.1.0-beta11) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Updated
gl: Actualizado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: New
gl: Novo

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current
