Indiana University Theme (2.1.0-beta12) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
