Indiana University Theme (2.1.0-beta12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
