Indiana University Theme (2.1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
