Indiana University Theme (2.1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Header
nn: Topptekst

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
