Indiana University Theme (2.1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Updated
ro: Actualizat

en: Header
ro: Cap

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: New
ro: Nou

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: You have unsaved changes.
ro: Aveți modificări nesalvate

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current
