Indiana University Theme (2.1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: New
ca: Nou

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Pagination
ca: Paginació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current
