Indiana University Theme (2.1.0-beta5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: New
et: Uus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current
