Indiana University Theme (2.1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Updated
ar: التحديث

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: New
ar: جديد

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
