Indiana University Theme (2.1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Header
cy: Pennawd

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf
