Indiana University Theme (2.1.0-beta6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
