Indiana University Theme (2.1.0-beta7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Updated
is: Uppfært

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: New
is: Nýtt

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
