Indiana University Theme (2.1.0-beta7) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
