Indiana University Theme (2.1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Updated
uk: Оновлено

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: New
uk: Нові

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to Content
uk: Перейти до вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current
