Indiana University Theme (2.1.0-beta8) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: New
el: Δημιουργία

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.
