Indiana University Theme (2.1.0-beta8) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: New
fi: Uusi

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current
