Indiana University Theme (2.1.0-beta8) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
